Україночка

власний блог


ukr26

Меткивідео, освіта

Трошки про освіту

Юрій Кравченко: "Платформа для нової освіти"

Юрій Кравченко – тренер-викладач Вісбаденської академії Психотерапії (Німечиина) та Українського Інституту Позитивної крос-кульутрної психотерапії і менеджменту. Має 10 років викладацького та тренерського досвіду. Голова комітету з питань освіту Молодіжний самітів ООН (2003-2005 р.р.). Тренер-експерт проекту Світового банку ”Якісна освіта та працевлаштування молоді” (2006 р.). Має близько 20 наукових та методичних публікацій з питань освіті, навчання та розвитку людини. Має авторські програми для тренерів та т’юторів (2002-2008), засновник Школи коучінгу для менеджерів (2005-2008). Професійні освіти: інженер, менеджер, психотерапевт. Представляв свої напрацювання в 7 країнах.
Співзасновник та голова правління (2001-2005) соціально-психологічного центру «Псі-Поліс» (м.Черкаси). Співавтор та організатор програми тренінгового розвитку «Псізон».

Роман Морозов: "Вчимо бути щасливими"

Роман Морозов – один з ключових організаторів і лідерів криворізького молодіжно-підліткового центру ШELTER + (www.shelter-plus.com) а також його програмний директор.
Займається усім, що пов'язане з допомогою дітям і молоді на шляху становлення їх цілісної особистості: освіта, культура, музика, популяризація свідомого стилю життя (небайдужість і відповідальність). Проводить авторські тренінги з лідерства, волонтерство, командної роботи, свідомого життя, світогляду. У проектах його центру задіяно близько 400 дітей, підлітків і молодих людей, а також близько 40 волонтерів. Займається дизайном, музикою та подорожує автостопом.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 1

The Shape-Up is also the best option to make the comfortable MBT shoes sale ; play basketball because of the crash, jump higher and higher demand sat the top of MBT Anti Shoes Cheap to provide better joint, ankle sprains, knee protection, to reduce that possibility. For a fitness or movement, the most important equipment is MBT Lame Shoes, shoes for their foot feeling comfortable to play sports have a great impact.

 Я в TWITTER

twitter buttons


Метки
ОБОЗ.ua