Україночка

власний блог


візуалізація мрії


можливість здійснити мрію буде тільки згодом, але обов"язково в мене буде такий фотоапарат, бо я його хочу!!!! Без варіантів!!!


Открыть | Комментариев 7

Нічна квіточка


не стрималася,  щоб не сфотографувати, а  те  що вийшло мені  сподобалося


Открыть | Комментариев 5

День Європи?????


коли я це побичила, то в мене був шок, я не знала як реагувати... що це? як це могло статися, коли я спитала в організаторів свята, то відповідь була така "В нас будуть ветерани, їм буде приємно!!!!!!!!" почувши це я знов не зрозуміла геть нічого, до чого тут ветерани і що відбувається? Взагалі то я йшла мимо, прямувала купувати вентилятор... але побачивши такий банер не змогла пройти мимо... Відійшовши від площи натрапила на дівчат які стояли з фліпчартом і пропонували перехожим залишити напис я теж не втрималася, коли побачила тему зверху сторінки

оце капець...... мій текст (рабство і далі. Європейському народу шлях до Європи!(Бельгійський Клуб)) і це ще не всееееееееее..... на зворотньому шляху (вже з вентилятором) я як заворожена пішла знов на площу, бо звідти лунало...."День Победьі".... шокована і йша до сцени в надії, що в мене слухові галюцінації... а ні , саме те що мені чулося, те і було! Переговоривши із десятком так само збентежених знайомих, я вже направилася додому, коли на сцену вийшли хлопці у солдатському одязі і знов заспівали щось часів війни... і тут загадка відкрилася.... "наши подарунки від міста отримують наші гості ветерани Північно-Західного округу Москви....." ааааааааааааааааааааааааааа то чого тут ДЕНЬ ЄВРОПИ ?????????????????? чи 2 в 1? звітують проведеним Днем Європи.... ай молодці!!!!! для галочки ми й не те мабудь вміємо...

ДЕНЬ СОВЄТЬСЬКОГО СОЮЗУ ПРОЙШОВ ВДАЛО СЬОГОДНІ!!!!

Открыть | Комментариев 10

я і афро-джаз


Здавалося б... живеш собі живеш, потім подруга і каже, а давай ходити на танці літом, хіп-хоп, щось сучасне... ну я і повелася! Купила для занять штанці і ковдрочку... сьогодні вона дзвоне і каже, ну що готова йти на танці у шостій, а я, що... я готова... Зайшли в танцювальний клас, дзеркала крізь, всі посміхаються... ну все початок...і тут лунає назва того, чим ми будемо займатися... АФРО ДЖАЗ... Мені сподобалося майже, але я розумію, що це дивні папуаські танці, які ніде окрім танцкласу не станцюєш...оце сумно...
то вже малюю плакат "ДАЄШ ХІП-ХОП НАРОДУ!!!!!!"
я не хочу займатися такими танцями, хочеття ж кайфувати від того що робиш... а тут отаке!!!

Открыть | Комментариев 6

Утомленньіе солнцем 2 (враження)


Сьогодні подивилася фільм, про який так багато чула паганого... і з самого початку була упереджена. Але цієї упередженості не вистачило і на перші 20 хвилин.

Зрозуміло, що все те що сталося з Михалковим і його фільмом - просто політика, поставили на місце режисера, який зажадав більшого ніж режисерство. Мені теж не дуже подобається його манія величі, але те що він дійсно дуже гарний режисер, то цього не відняти.

Тож повернуся до фільму. Просто вразили дві сцени:

1. Хрещення Наді

2. І смерть командира дизбата

Взагалі, з усіх дітей Михалкова, Надя найкраща актриса. Геніальна актриса.

Фільм дуже і дуже сильний, вражаючий емоційністю. Ну, а тих, хто бачив виключно спецефекти, просто пожалію, бо за ефектами не побачили головного...

Тепер розумію людей, які виходили з кинотеатрів і говорили про те, що емоціям і думкам треба ще це все зв"язати, для усвідомлення побаченного, мабудь я покищо теж в такому стані.


Открыть | Комментариев 9

Що це в мене під будинком?


сьогодні  нам  прокладують  якусь  нову  додаткову  трубу (водоканал місцевий), під будинком  на достатній  глибині  знайшли  таку  залізяку, що  її  призначення  нам  не відоме. Робітники  розповіли , що й не  таке  знайти  можна під землею  в Мелітополі,  де  йшли  бої під час  ІІ світової. За  їх  словами  знаходили  і  німецьки  мотоцикли  і  захоронення...  Отак  живеш живеш і  не  знаєш що тут  було раніше...


Открыть | Комментариев 6

є хто в twitter ?


може  давайте  обміняємось  ніками, та follow

мій @ukr_26

а  ваш?...

кому  цікаво,  то більше тут  http://twi-robinzon.hiblogger.net/


Открыть | Комментариев 5

Твоя девочка выросла, мама...


підгледіла в ЖЖ у

[info]veselamuza

Твоя девочка выросла, мама, выросла. У нее уже ключи от машины вместо коньков, контрацептивы в первом ящике комода, высокие каблуки и нет балеток, клетчатых юбок и тахты с мягкими игрушками.

Твоя девочка выросла, мама, выросла. Она долго не спит ночами, часто не приезжает вовсе и ее голос в трубке простужено шепчет тебе – я в порядке, маська, я в порядке.

Твоя девочка выросла, мама, выросла. У нее все те же круглые большие зрачки, но уже очень дорогие тени и тщательно замазанная синева под усталыми глазами. У нее все те же холодные пальчики, но она так редко вкладывает их в твою ладонь, предпочитая брать под руку.

Твоя девочка выросла, мама, выросла. И ее телефон звонит чаще твоего и уже она помогает тебе решать твои взрослые проблемы. И уже ты прислушиваешься к ее советам и суждениям.Твоя девочка выросла, мама, выросла. Уже никто не вытирает ее редкие злые слезы от боли, она тихо простонет их в подушку, сжимая зубы в скрип, сама.

Твоя девочка выросла, мама, выросла. И уже не стесняется доверительно шептаться с тобой по вечерам о смешных и сложных жизненных мелочах.

Твоя девочка выросла, мама, выросла. У нее теперь взрослые игрушки и, вместо постеров на стенах комнаты, из посеребренной настольной рамки на тебя спокойно смотрит ее молчаливый мальчик.

Твоя девочка выросла, мама, выросла. Она дарит тебе подарки, смеется в ответ на твои увещевания быть экономнее и говорит – я заеду на чай.

Твоя девочка выросла, мама, выросла. И никогда не упрекает тебя и не попрекает прошлым и не судит за ошибки.

Твоя девочка выросла, мама, выросла. И больше всего на свете снова хочет стать маленькой, чтобы хвастаться своими успехами перед самыми главными глазами на земле, глазами, которые светятся от радости за нее. Ты так боялась, мама, а она выросла, она смогла, сама, и ты можешь гордиться ей, мама, она так хочет этого...


Открыть | Комментариев 34

Краків під водою


в  мене  друг  зараз  в Кракові,  там  де  вони  живуть  десь по  коліно води


Открыть | Комментариев 1

День Перемоги чи політична хода?


В мене дід воював, пройшов всю війну, мав медаль за взяття Берліну, але весь цей напомажено-штучний пафос мойому діду не сподобався б це точно.
До тогож реалізують ажіотаж навколо дати примусово, звісно емоції від примусу тільки негативні.
Я поважаю ветеранів, але та нещирість з якою їх шанують... це принизливо насамперед для нас, для тих, хто цієї війни не знає, та для тих, хто створює цю штучність заради своїх передвиборчих маніпуляцій...
Мені соромно за те що таке відбувається!
Вибачте!

Читать дальше... 

 

 


Открыть | Комментариев 4

Правда про батьків


Коли дивилася, зрозуміла, що більшисть батьків так і чинить і змін не передбачається.


Открыть | Комментариев 2

Це дійсно так


відео, яке зачіпило, дійсність яка розчарову, а мерітократія залишається мрією!


Открыть | Комментариев 3

Вчитель, в якого є бажання навчатись


Подивившись цей запис перша думка була про те. чому мені не зустрівся такий вчитель?
Вважаю його генієм педагогіки, бо він каже правду, маніпулює, є артистом, і знає свій предмет.
"Я не математик, я - учитель математики!"


Открыть | Комментариев 2

Трошки про освіту


Юрій Кравченко: "Платформа для нової освіти"

Юрій Кравченко – тренер-викладач Вісбаденської академії Психотерапії (Німечиина) та Українського Інституту Позитивної крос-кульутрної психотерапії і менеджменту. Має 10 років викладацького та тренерського досвіду. Голова комітету з питань освіту Молодіжний самітів ООН (2003-2005 р.р.). Тренер-експерт проекту Світового банку ”Якісна освіта та працевлаштування молоді” (2006 р.). Має близько 20 наукових та методичних публікацій з питань освіті, навчання та розвитку людини. Має авторські програми для тренерів та т’юторів (2002-2008), засновник Школи коучінгу для менеджерів (2005-2008). Професійні освіти: інженер, менеджер, психотерапевт. Представляв свої напрацювання в 7 країнах.
Співзасновник та голова правління (2001-2005) соціально-психологічного центру «Псі-Поліс» (м.Черкаси). Співавтор та організатор програми тренінгового розвитку «Псізон».

Роман Морозов: "Вчимо бути щасливими"

Роман Морозов – один з ключових організаторів і лідерів криворізького молодіжно-підліткового центру ШELTER + (www.shelter-plus.com) а також його програмний директор.
Займається усім, що пов'язане з допомогою дітям і молоді на шляху становлення їх цілісної особистості: освіта, культура, музика, популяризація свідомого стилю життя (небайдужість і відповідальність). Проводить авторські тренінги з лідерства, волонтерство, командної роботи, свідомого життя, світогляду. У проектах його центру задіяно близько 400 дітей, підлітків і молодих людей, а також близько 40 волонтерів. Займається дизайном, музикою та подорожує автостопом.


Открыть | Комментариев 1

Трошки Хеллінгера на ніч


майже закінчую читання цієї книги, декілька цитат на сьогодні:

"Кто кого соблазнил? Вождь народ или, может быть, народ вождя?"

"Быка ослепляет его собственная красная тряпка"

"Никто не может претендовать на Бога и использовать его в своих целях, ни Иисус как жертва, ни евреи как преступники।Если кто-то делает это, Бог становится на сторону другого."

 


Открыть | Комментариев 1

Эйяфьяллайокулль


Во время извержения вулкана в Исландии удалось запечатлеть передвижение НЛО, похожего на стаю птиц.
Движущийся объект наблюдался непосредственно над эпицентром извержения вулкана.


Открыть | Комментариев 1

Роздуми про толерантність (частина 2)


s8778b8.jpg

Толерантність вигадали люди, яким вигідна ця поверхня гра, для того щоб приховати дійсність глибинно агресивного ставлення. Це вулкан, який ще спить, але колись…

Треба робити щось більше! Докорінно та глибоко, а не просто зовнішньо поблажливе, яке ще більше руйнує зв”язки між різними культорами, релігіями, расами тощо.

Ще толерантність можна порівняти з пудрою, якою маскують рану, яку треба не маскувати, а лікувати. А як? Які методи? Зізнаюся, що я не знаю. Але почала думати про це і відкрита до діалогу.

Бути толерантним - поводити себе ЗОВНІ без агресії…Що в тебе насправді на думці - не важливо… Приховуй дійсні емоції…

Що робити з емоцією? Як змінити агресію на доброзичливість? Знов тільки знаки питання без відповідей.

???????????????????????????????????????????


Открыть | Комментариев 9

Цікавий метод ремонту дорігЛондонський садівник ремонтує дорогу таким чином, цікаво,

а  в нас  би була суцільна клумба чи що?

Ідея  чудова!  Але уявляю собі  подібну акцію в Україні,

та розчавлені  квіти одразу після посадки...


Открыть | Комментариев 8

ВЕСНАААА


Весна крокує вулицями  рідного міста...

я сьогодні  не витримала  та  взяла фотік....

все, що знято - це  в моєму садочку  біля  хати

 Читать дальше...


Открыть | Комментариев 9

А ось вам!


украънськыв  варыант Доктора Хауса


Открыть | Комментариев 2

Оба цвай...


 

По кількості  жертв змагання  виграють комуністи, звісно ніхто не порівнює ці  дві  ідеології, а треба було... може швидше б вилікувалися від тієї хвороби комуняцтва.


Открыть | Комментариев 10

Зараз читаю це...


 

Я не належу  до фанатів Хеллінгера. Хоча  можу  зрозуміти , чому  така кількисть людей  повірила йому, не дивлячись  ні  на  спротив  церкви, а ні  на спротив  науки.
Мені  здається, що він рятуючи інших завжди хотів врятувати себе, тому  шукав  методи. Шукав  і  знайшов.  Я читаю цю книгу. Не можу  сказати, що повністю розділяю його погляди, але  деякі з його поглядів на речі мені  імпонують. Я ще не дочитала, але вже можу  навести декілька цитат.

"Мир возможен только тогда, когда засыпают старые окопы - и больше не исключают преступников"
"Я держу дистанцию и уважаю свою свободу. Благодаря этому я  передвигаюсь в  более широком  поле"
"Человек  следует за  своим  предназначением - даже, если это потребует мужества"
"Если мне не доверяют, тогда я  отказываюсь от своих обязанностей"
"Быть хорошим" зависит не от одной  только веры, а  прежде  всего, приходит из жизненного опыта"
"Чем ты жертвуешь ради чего? Людьми ради своих идеалов, или идеалами ради людей?"
"Ясно сформулированные вопросы в любом случае не являются подлинными вопросами"
"Не существует помощи любой ценой."
...


Открыть | Комментариев 1

Моральні уроди


http://kprf.ru/international/78110.html

Що  ще  скажешь про  комуняк?... рупор Кремля

 

Качинський визволив Польщу з комуно-російської неволі, і допомагав це зробити Україні... Світла йому  память,  та загиблим  полякам...


Открыть | Комментариев 2

Нові долари ФОТО


 

 

 

 

 

 
 

Десь  через місяць  з"являться  вже  і  в  Україні


Открыть | Комментариев 7

Наклад російськомовних журналів в Україні у 8,5 разу більший за україномовний, а газет – у 2,5 разу


 16-04-2010

Перше місце за сукупними річними накладами в Україні утримують російськомовні газети та журнали: наклад газет майже у 2,5 разу більший, а журналів - у 8,5 разу більший за україномовний. Третє місце за рівнем річного накладу посідають англомовні газети та журнали.

 

Такою є статистика за 2009 та перший квартал 2010 року, озвучена Книжковою палатою імені Івана Федорова, повідомляє Державний комітет телебачення та радіомовлення.

 

Водночас за кількістю найменувань перше місце посідають україномовні видання, друге - російськомовні, третє - англомовні.

 

«Телекритика»


Открыть | Комментариев 7Я в TWITTER

twitter buttons


Содержание страницы

Метки
ОБОЗ.ua